Menu

News

Obóz Samuraja - Ustroń 2021.01.16-23
1 wrzesień

Obóz Samuraja - Ustroń 2021.01.16-23

Zapraszamy dzieci, młodzieży i dorosłych !!!
KADRA
Sensei Michał Rachwał - Instruktor Samoobrony (26 lata treningu Aikido w międzyczasie Boks i Karate), Instruktor Lekkiej Atletyki , Ratownik WOPR, Triathlonista - ukończone zawody na dystansie IronMan (3,8km pływanie, 180km rower, 42,195km bieg),Aqua Trainer I, Żywienie i Suplementacja w Sportach. Ostatnio zachwycony Jogą. Ukończone studia : Pedagogika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

 

 

Weronika Zielińska – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Wychowanie Fizyczne. Trener Lekkiej Atletyki, Trener Personalny, biegaczka, organizatorka wyjazdów dla dzieci i dorosłych mama 7 letniej Igi ;) 
Sport to jej wielka pasja. 12 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizując się w biegu na 400 m przez płotki. Do największych osiągnięć zalicza mistrzostwo Polski seniorek. Stara się aktywnie spędzać czas wolny: biega, gra w siatkówkę, piłkę ręczną, pływa, ćwiczy jogę i pilates, zimą jeździ na nartach. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego i rehabilitacji.

 BEZPIECZEŃSTWO

Uczestnicy obozu przebywać będą pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów i wychowawców. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Najmłodszym wypełnimy czas tak, by czuli się dobrze i bezpiecznie oraz wrócili do domu zadowoleni.

 KLIMAT

Ustroń bez wątpienia należy do najurokliwszych miast w Beskidzie Śląskim. Jest on malowniczo położony w dolinie rzeki Wisły, pomiędzy Czantorią Wielką ( 995 m n.p.m.) i Równicą (884 m n.p.m.).Malowniczy krajobraz, lasy, ośrodek oddalony od centrum – to wszystko sprawia , że Ustroń jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku.

 Ustroń obóz Aikido Warszawa
 
WYSOKI STANDARD

Obozowiczom zapewniamy transport oraz zakwaterowanie w DolceVita w pokojach 2 - 4 -osobowych z łazienką, położonych nad terenie Parku Krajobrazowego Beskidu Śląskiego. W cenę obozu wliczone jest całodzienne wyżywienie(trzy posiłki).

Zakwaterowanie aikdo Ustroń

 

Uston pokoje aikiod

POSTĘPY

Oprócz treningów technicznych (wręcz, jo, boken, tanto) przewidziane są treningi ogólnorozwojowe, rozciąganie z elementami jogi oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe. Tak urozmaicony plan ćwiczeń gwarantuje poprawę techniki i sprawności fizycznej

MOC ATRAKCJI

Na najmłodszych uczestników obozu oprócz treningów czekają również liczne atrakcje: gry i zabawy na sali, wycieczki, konkursy, dyskoteka, ognisko i, jak zawsze, miłe niespodzianki ;)

 

 

  FUNDACJA "ZDROWA"

 ul. Sokratesa 13c m. 234, 01-909 Warszawa

 Nowy nr konta: 63253000082060100870090001

Tytuł przelewu: "Darowizna na cele statutowe"

Ilość miejsc ograniczona decyduje kolejność zapisów:

 ZAPISY NA OBÓZ

Galeria z poprzednich obozów
KartaObozAikido2021

Wydarzenie na facebooku