Menu

News

Obóz Samuraja - Rajgród 6-13.07.2019
26 listopad

Obóz Samuraja - Rajgród 6-13.07.2019

Zapraszamy dzieci, młodzieży i dorosłych !!!
KADRA
Sensei Michał Rachwał - Instruktor Samoobrony (24 lata treningu Aikido w międzyczasie Boks i Karate), Instruktor Lekkiej Atletyki , Ratownik WOPR, Triathlonista - ukończone zawody na dystansie IronMan (3,8km pływanie, 180km rower, 42,195km bieg),Aqua Trainer I, Żywienie i Suplementacja w Sportach. Ukończone studia : Pedagogika, Edukacja Techniczno-Informatyczna, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi.

Weronika Zielińska – Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na wydziale Wychowanie Fizyczne. Trener Lekkiej Atletyki, Trener Personalny, biegaczka, organizatorka wyjazdów dla dzieci i dorosłych mama 5 letniej Igi ;) 
Sport to jej wielka pasja. 12 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizując się w biegu na 400 m przez płotki. Do największych osiągnięć zalicza mistrzostwo Polski seniorek. Stara się aktywnie spędzać czas wolny: biega, gra w siatkówkę, piłkę ręczną, pływa, ćwiczy jogę i pilates, zimą jeździ na nartach. Ukończyła liczne szkolenia z zakresu treningu funkcjonalnego i rehabilitacji.

 BEZPIECZEŃSTWO

Uczestnicy obozu przebywać będą pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów i wychowawców. Zapewniamy ubezpieczenie NNW. Najmłodszym wypełnimy czas tak, by czuli się dobrze i bezpiecznie oraz wrócili do domu zadowoleni.

KLIMAT

Malowniczy krajobraz, jezioro Rajgrodzkie, lasy, ośrodek oddalony od centrum – to wszystko sprawia , że Rajgród jest idealnym miejscem do aktywnego wypoczynku.


 

Rajgrod 2 Oboz Aikido Warszawa

ZAKWATEROWANIE


Obozowiczom zapewniamy transport i zakwaterowanie w: 

- Pokojach 4 - 5-osobowych z łazienką

Zakwaterowanie Oboz Aikido Warszawa

 

,położonych nad jeziorem w sąsiedztwie kompleksu leśnego. W cenę obozu wliczone jest całodzienne wyżywienie. Ponadto oferujemy możliwość korzystania ze strzeżonego kąpieliska, boiska do piłki plażowej  oraz do placu zabaw.

POSTĘPY

Oprócz treningów technicznych (wręcz, jo, boken, tanto) przewidziane są treningi ogólnorozwojowe, rozciąganie oraz gry i zabawy rekreacyjno-sportowe. Tak urozmaicony plan ćwiczeń gwarantuje poprawę techniki i sprawności fizycznej

 MOC ATRAKCJI

Na najmłodszych uczestników obozu oprócz treningów czekają również liczne atrakcje: gry i zabawy, wycieczki, konkursy, dyskoteka, ognisko i, jak zawsze, miłe niespodzianki ;)

Oboz Aikido Warszawa - atrakcje

 WARUNKI  UCZESTNICTWA

UCZESTNIK/  OSOBA TOWARZYSZĄCA(bez części treningowej)

 
 

Dopłata do diet specjalistycznych (np. bezcukrowa 8 zł osobodzień, bezmleczna 8 zł osobodzień ,bezglutenowa 15zł osobodzień) dopłaty za różne rodzaje diet się sumują.

Dziecko do 3 roku życia bez świadczeń i bez miejsca do spania - bezłpłatnie
Dziecko do 3 roku życia wyżywienie 30zł dziennie
Dziecko do 3 roku życia miejsce do spania 20zł dziennie

 FUNDACJA "ZDROWA"

ul. Sokratesa 13c m. 234, 01-909 Warszawa

Nowy nr konta: 63253000082060100870090001

Tytuł przelewu: "Darowizna na cele statutowe"

ZAPISY NA OBÓZ

Wydarzenie na FB

Filmik z Letniego Obozu
KartaObozAikido2019