WARSZAWA (WOLA, BEMOWO, BIELANY) ŁOMIANKI, PIASECZNO TEL. +48 500 150 141

OPIS KLUBU

Klub powstał w roku 2000, a od roku 2004 sekcję prowadzi sensei Michał Rachwał. Warszawska Sekcja Aikido zrzeszona jest w Polskim Centrum Sztuk Walki, którego dyrektorem technicznym jest sensei Etienne Leman 7 dan.
Prowadzimy zajęcia w dojo w Warszawie, przy ulicy Miłej 26, Górczewskiej 201, Przybyszewskiego 45, Nocznickiego 7
oraz w Łomiankach przy ulic Wiejskiej 12a.
Ze względu na wiek dzielimy grupy na dzieci oraz młodzież i dorosłych.
Zapisy trwają cały rok – każdy może dołączyć w dowolnym terminie i dogodnej dla niego lokalizacji.
Dużą wagę przykładamy do ogólnej poprawy kondycji i zdrowia uczniów. Wielu z trenujących uprawia inne dyscypliny sportowe.
Są wśród nas maratończycy, triathloniści, kolarze, pływacy, amatorzy siatkówki, badmintona, boksu, narciarstwa oraz wielu innych sportów.
Wciągu 15 lat trwania sekcji w klubie trenowały dziesiątki osób w wieku od kilku do kilkudziesięciu lat. Pomimo dużej rozbieżności zainteresowań, wieku i pochodzenia, jesteśmy grupą przyjaciół, którzy po treningu znajdują czas na integrację przy ognisku, na parkiecie czy w kawiarni.
Dołącz do nas ;)

ZAPRZYJAŹNIONE FIRMY I PARTNERZY

Institut d'Aikido   institut-aikido.org
Académie Autonome d'Aikido   3aikido.org